Najlepszy start od czasów Adebayora - SEMENYO z pierwszym rekordem w City!
Od 2009 roku i od czasu Emmanuela Adebayora w Manchesterze City, żaden nowy piłkarz Obywateli, nie był w stanie w swoich obydwu pierwszych meczach strzelić gola. Aż do teraz - do czasu Antoine'a Semenyo! Ghańczyk, podobnie jak Togijczyk, wprowadził się do Manchesteru City strzelając zarówno w pierwszym, jak i drugim meczu. Czy właśnie jesteśmy świadkami początku nowej ery? Ery Antoine'a Semenyo?
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥








