
Manchester City od miesięcy prowadzi negocjacje z Rodrim ws. przedłużenia kontraktu, ale na razie bezskutecznie! Hiszpan wciąż ma sporo czasu do namysłu, bo jego umowa wygasa dopiero za rok, ale realna staje się wizja, że zdobywca Złotej Piłki w 2024 roku, opuści Obywateli za darmo w przyszłym roku!
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







