
Bramka w meczu z Tottenhamem była czwartym golem Semenyo w barwach Obywateli w jego zaledwie piątym meczu dla klubu z Etihad Stadium! Tym samym Ghańczyk stał się dopiero drugim graczem Manchesteru City z takim osiągnięciem od 1992 roku! Rekord ten ustanowił wcześniej Emmanuel Adebayor po swoim transferze do City w 2009 roku! Napastnik z Togo również czterokrotnie trafiał do siatki rywali w pierwszych pięciu spotkaniach!
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







